İTÜ Orienteering Günleri 2019 - Yarışmacı Listesi
 Yarışmacılar
Sıra Id Kategori Kulüp Adı Soyadı SI Numarası Yarış
1 245 E10 OZAN BAGİYEV 1
2 62 E12 FERDİ EFE ÖZTUZCU 2
3 196 E16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BAHADIR KOCA 1
4 211 E16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ HARUN ALTUNBOĞA 1
5 108 E16 BURSA ORYANTİRİNG SK AHMET ÖZBEY 8200344 3
6 257 E16 İAAL-DOK AHMET DASTAN İŞAN 1
7 201 E16 İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ BARIŞ YILDIRIM 1
8 151 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İBRAHİM BİLGE ULUSSEVER 1415792 3
9 68 E18 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK ÖZCAN DENİZ 2029663 3
10 229 E18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ CAN KÜÇÜK 1
11 146 E18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ YUSUF ADAD 1
12 202 E18 FERDİ CELAL KILIÇ 1
13 134 E18 FERDİ MUSTAFA BERKAY ÜNAL 1554466 1
14 73 E18 HACI RAHİME ULUSOY DENİZCİLİK LİSESİ SK ADNAN SEFA BİNİCE 3
15 31 E18 HAYDARPAŞA LİSESİ SK ALİ ULAŞ GÜNEŞ 1
16 10 E18 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG GÜNEY AART VERHEİJ 9140000 3
17 186 E18 KUZEY GEYİKLERİ DSK ALİ NİHAT ÖKMENLER 2104822 2
18 103 E18 NİKSAR BELEDİYE SPOR ALİ AYDIN 3
19 267 E18 NİKSAR BELEDİYE SPOR HAYRİ SIRTIKARA 3
20 1 E20 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG HÜSEYİN CEM ATAMAN 2130988 3
21 84 E20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ ALİ İHSAN YILMAZ 2
22 205 E20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ GÖRKEM SARIKAYA 3
23 188 E20 KUZEY GEYİKLERİ DSK EMİRHAN CAMUKA 2067765 2
24 170 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ABDULLAH MUHAMMED GÜNER 3
25 163 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ALİEKBER ERAY DOĞAN 3
26 176 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ATİLLA EMRE AKATA 3
27 172 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ENES BEĞDEŞ 3
28 171 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU HASAN BASRİ AĞDUK 3
29 177 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU KADİR BERK ÖZÇELİK 3
30 166 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MEHMET ERŞEN 3
31 167 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MEHMETHAN BAHTİYAR 3
32 169 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MURAT GÖZALICI 3
33 173 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MUSTAFA FURKAN ALTUNDAĞ 3
34 168 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU RAMAZAN TURAN BİLGİLİ 3
35 174 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU RECEP TATLI 3
36 181 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU TAHA ALP ELMA 3
37 24 E20 PATİKA SK-PATİK DENİZ ERDOĞAN 3
38 50 E20 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ABDULLAH BAYKAN 3
39 48 E20 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK MUHAMMET ALİ ALBAYRAK 3
40 235 E20B BERKAY OZDEMİR 1
41 106 E21 ADRENALİN SPOR KULÜBÜ HAKAN GÜMÜŞ 3
42 15 E21 ADRENALİN SPOR KULÜBÜ RIDVAN AKİF TÜCAN 2130992 3
43 102 E21 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK ŞAHİN DEMİR 8635801 3
44 215 E21 Boğaziçi Üniversitesi AHMET YILMAZ 2084400 1
45 224 E21 Boğaziçi Üniversitesi FETULLAH ÇAKAR 2084377 1
46 226 E21 Boğaziçi Üniversitesi GÖKSEL BİLİCİ 2084398 1
47 216 E21 Boğaziçi Üniversitesi METE HAYDAROĞLU 2072803 1
48 225 E21 Boğaziçi Üniversitesi ÖMER TUFAN ADIYAMAN 2084384 1
49 217 E21 Boğaziçi Üniversitesi UMUT MUSTAFA DİLSİZ 2072804 1
50 223 E21 Boğaziçi Üniversitesi YASİN ALPEREN YALÇI 2084368 1
51 214 E21 BOLU BELEDİYE SPOR ORHAN KUTLU 863750 3
52 9 E21 ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ SK AYDIN ÖZKAN 3
53 129 E21 FERDİ GÜNEŞ ERAR 3
54 94 E21 İSTANBUL DOĞA SK ATİLLA SÜRMELİ 3
55 95 E21 İSTANBUL DOĞA SK MEHMET KOÇ 3
56 85 E21 İSTANBUL DOĞA SK ÖZGÜN ÜSTÜAY 3
57 97 E21 İSTANBUL DOĞA SK SEFA ATİLLA 3
58 86 E21 İSTANBUL DOĞA SK SIDDIK TURGUT 3
59 98 E21 İSTANBUL DOĞA SK UMMAN RENÇBER 3
60 90 E21 İSTANBUL DOĞA SK YASİN ATAMAN 3
61 12 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ HAYDAR YILDIZ 2130969 3
62 161 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG FATİH İNCEBACAK 2029578 2
63 6 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG FURKAN TOPAL 2104830 3
64 8 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET CAN 1040992 3
65 32 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET CAN ÖZTÜRK 1479990 3
66 3 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MERT UYGUN 3
67 70 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG TANER AKSOYLU 1220892 3
68 127 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ FURKAN UĞURLUEL 3
69 268 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ MUHAMMET EMİN ÖZATA 1
70 263 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ MUSTAFA CENK GÜNDOĞDU 3
71 178 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU BARIŞ ÜNAL 3
72 162 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU ERHAN ÇAKMAK 3
73 175 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU NESİMİ HANÇERLİ 3
74 165 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU YUSUF CAN 3
75 119 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK BERAT BAYKALOĞLU 2130991 3
76 116 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK ENGİN KARAKAYA 2130996 3
77 123 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK FATİH UYANIK 2130983 3
78 121 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK NURETTİN ÇALIŞKAN 8631269 3
79 118 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK SERKAN SURAL 7207260 3
80 115 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK YUSUF OZAN CAN 2130999 3
81 261 E21 VAN FERDİ SPOR KULÜBÜ EYYÜP ABATAY 3
82 51 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ABDULLAH KEÇECİ 3
83 208 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ALİ UZUN 3
84 54 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK BURAK AKINCILAR 2
85 52 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK FURKAN ER 3
86 44 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK GÖKHAN BIÇAK 1399249 3
87 58 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK MUSTAFA BAYRAK 2
88 57 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK OZAN ŞAHİN 2
89 53 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK RÜŞTÜ BAŞARAN 3
90 60 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ZEKERİYA AKGÜN 1
91 238 E21A BERK YILMAZ 1
92 237 E21A HASAN SARITAŞ 1
93 249 E21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İBRAHİM BOSTAN 1
94 23 E21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG SAMET KÖŞŞEK 1480000 3
95 92 E35 İSTANBUL DOĞA SK ALP ÇELİK 3
96 87 E35 İSTANBUL DOĞA SK HASAN KAAN EZİK 3
97 66 E35 İSTANBUL DOĞA SK ÖZGÜR AVCI 1
98 247 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG AGAH BAGRIK 1938279 1
99 260 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET GÜLAÇAR 2028683 1
100 256 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ORHAN ÖAVUŞ 2046067 1
101 231 E35 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ KORAY AÇAR 3
102 262 E40 FERDİ ANDAÇ HAMAMCI 1
103 76 E40 FERDİ FIRAT SUNGUR 1902711 3
104 63 E40 FERDİ MURAT ÖZTUZCU 2
105 64 E40 FERDİ MURAT SANDIKÇI 2
106 88 E40 İSTANBUL DOĞA SK MURAT DÜRÜST 3
107 69 E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG KADRİ KOCAER 3
108 248 E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET GÜLAÇAR 2028683 1
109 128 E45 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK TÜRKER NAZLIAKA 1395262 3
110 16 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ CELEBİ 1395250 3
111 7 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG BERKAY KILIÇOĞLU 8000014 3
112 72 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG OSMAN FİLİZ 1395222 3
113 74 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG SİNAN ŞEN 1681227 3
114 21 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ ENGİN 8040804 3
115 75 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ARET ARAPOĞLU 1143143 3
116 234 EOL ERHAN BULUT 1
117 241 EOL LEVENT KASLIOGLU 1
118 236 EOL SERDAR INCE 1
119 152 EOL FERDI YUSUF ERDOGAN 1
120 255 EOL FERDİ EMİRHAN KARAMAN 3
121 155 EOL FERDİ ENGIN ERGIN 2
122 82 EOL FERDİ SELÇUK ERUÇMAN 1
123 157 EOL FERDİ SERKAN KAMAK 2
124 80 EOL FERDİ TARKAN ERGIN 1
125 250 EOL İSTEK BİLGE KAĞAN İLKOKULU İZCİLERİ ALPEREN KESKIN 1
126 182 EOL MSÜ HAVA HARP OKULU ÖMER KARAKUŞ 3
127 126 EOL ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK VEYSEL İLHAN SAYAN 2130967 3
128 259 EOL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ÖMER TORTUMLU 1
129 207 EOL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK SAMET YILDIRIM 2
130 243 K10 ADA AYGÜN 1
131 160 K14 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG DERİN ÜRETEN 1
132 144 K16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MERVE İGÜS 1
133 185 K16 KUZEY GEYİKLERİ DSK DERİN ELİF YILMAZ 2104876 2
134 187 K16 KUZEY GEYİKLERİ DSK İLKE DORA CEBECİ 2104851 2
135 114 K18 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK CEMRE NUR YEŞİL 2105920 3
136 195 K18 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK İLAYDA TORMAN 2037845 3
137 209 K18 Burhan Felek Anadolu Lisesi BURCU SAR 1
138 14 K20 BALIKESİR GSK BETÜL ESNER 2074576 3
139 222 K20 Boğaziçi Üniversitesi BENGİSU KÜBRA TAKKİN 2084337 1
140 136 K20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ ASYA COŞKUN 3
141 258 K20 İTÜ Orienteering Kulübü AYLİN DEMİR 1
142 164 K20 MSÜ HAVA HARP OKULU ESRA DEMİRASLAN 3
143 45 K20 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK GİZEM SÖYLER 3
144 105 K21 ADRENALİN SPOR KULÜBÜ IRMAK BAŞER GÜMÜŞ 3
145 104 K21 Ankara GSM NERMİN FENMEN 8021156 3
146 220 K21 Boğaziçi Üniversitesi BERRA AKSU 2072837 1
147 221 K21 Boğaziçi Üniversitesi BİRSEN İREM SEYYAH 2072857 1
148 219 K21 Boğaziçi Üniversitesi CEREN CİNEK 2072836 1
149 218 K21 Boğaziçi Üniversitesi MERVE ARAÇ 2072819 1
150 228 K21 FERDİ ESİN ÜLGER 1
151 233 K21 GÜLHANE HİLAL SÖKER 1397310 1
152 96 K21 İSTANBUL DOĞA SK GÖZDENUR ÇEPNİ ATİLLA 3
153 93 K21 İSTANBUL DOĞA SK SİNEM KAYNAR 3
154 99 K21 İSTANBUL DOĞA SK ZEYNEP VELİOĞLU 3
155 145 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CEREN CAN 2028678 3
156 198 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHTAP DURAN 7507750 2
157 4 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG YAĞMUR DURSUN 2028681 3
158 232 K21 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ŞEYDANUR BULUT 1397309 1
159 120 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK FATMA ÜSTÜN 2130989 3
160 117 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK HİCRET KUMALAR 2130958 3
161 124 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK MERVE TÜRKSOY 2130961 3
162 122 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK SEVGİ MORKOÇ 2130975 3
163 59 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK BEGÜM SARIDEDE 1
164 46 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK BEYZA DİNLER 3
165 20 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ESİN ÖZCAN 3
166 47 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK FATMA NUR KUTLU 3
167 206 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK FETANET ÖZVEREN 1
168 61 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK GİZEM MAHMUTOĞLU 1
169 55 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK NAZ İLTER 1
170 132 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK NURSİMA ÖZBEK 3
171 131 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK TUĞÇE YALANKOZ 3
172 199 K40 FERDİ DİDEM DEMİRCAN 1
173 125 K45 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK NURHAYAT CAN 2130998 3
174 89 K50 İSTANBUL DOĞA SK TOPRAK EROL 3
175 71 K50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG SİBEL SEN 1690207 3
176 91 K55 İSTANBUL DOĞA SK ZELİHA ÖZ 3
177 204 K55 ODTÜ SK AYŞE PETEK BİNGÖL 1422085 3
178 244 KOL ÇİĞDEM AYGÜN 1
179 242 KOL FULYA BANKOGLU 1
180 240 KOL NURSEL KULAKSIZOGLU 1
181 83 KOL FERDİ AYŞENUR HÜSEYİNOĞLU 1
182 81 KOL FERDİ ELIF MUNGAN 1
183 154 KOL FERDİ MARINA ŞEN 2
184 130 KOL FERDİ NAZİRE OYA ERAR 3
185 147 KOL FERDİ NAZLI KARA 3
186 156 KOL FERDİ TATIANA SAGAYDACHNAYA 2
187 153 KOL İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ BİRCAN COŞKUN 1
188 179 KOL MSÜ HAVA HARP OKULU CEREN ŞENTÜRK 3
189 180 KOL MSÜ HAVA HARP OKULU ZEYNEP ESER 3
© 2019 www.ituodays.com