İTÜ Orienteering Günleri 2019 - Yarışmacı Listesi
 Yarışmacılar
Sıra Id Kategori Kulüp Adı Soyadı SI Numarası Yarış
1 199 K40 FERDİ DİDEM DEMİRCAN 1
2 20 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ESİN ÖZCAN 3
3 211 E16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ HARUN ALTUNBOĞA 1
4 209 K18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BURCU SAR 1
5 208 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ALİ UZUN 3
6 207 EOL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK SAMET YILDIRIM 2
7 206 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK FETANET ÖZVEREN 1
8 205 E20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ GÖRKEM SARIKAYA 3
9 105 K21 ADRENALİN SPOR KULÜBÜ IRMAK BAŞER GÜMÜŞ 3
10 241 EOL FERDİ LEVENT KASLIOGLU 1
11 201 E16 İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ BARIŞ YILDIRIM 1
12 60 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ZEKERİYA AKGÜN 1
13 106 E21 ADRENALİN SPOR KULÜBÜ HAKAN GÜMÜŞ 3
14 196 E16 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ BAHADIR KOCA 1
15 59 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK BEGÜM SARIDEDE 1
16 359 KOL ECE KORU 2
17 24 E20 PATİKA SK-PATİK DENİZ ERDOĞAN 3
18 31 E18 HAYDARPAŞA LİSESİ SK ALİ ULAŞ GÜNEŞ 1
19 58 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK MUSTAFA BAYRAK 2
20 182 EOL MSÜ HAVA HARP OKULU ÖMER KARAKUŞ 3
21 202 E18 FERDİ CELAL KILIÇ 1
22 228 K21 FERDİ ESİN ÜLGER 1
23 50 E20 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ABDULLAH BAYKAN 3
24 238 E21E FERDİ BERK YILMAZ 1
25 237 E21E FERDİ HASAN SARITAŞ 1
26 236 EOL FERDİ SERDAR INCE 1
27 235 E20A FERDİ BERKAY OZDEMİR 1
28 234 EOL FERDİ ERHAN BULUT 1
29 96 K21 İSTANBUL DOĞA SK GÖZDENUR ÇEPNİ ATİLLA 2
30 97 E21 İSTANBUL DOĞA SK SEFA ATİLLA 2
31 62 E12 FERDİ EFE ÖZTUZCU 2
32 229 E18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ CAN KÜÇÜK 1
33 80 EOL FERDİ TARKAN ERGIN 1
34 64 E40 FERDİ MURAT SANDIKÇI 2
35 66 E35 İSTANBUL DOĞA SK ÖZGÜR AVCI 1
36 98 E21 İSTANBUL DOĞA SK UMMAN RENÇBER 2
37 99 K21 İSTANBUL DOĞA SK ZEYNEP VELİOĞLU 2
38 61 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK GİZEM MAHMUTOĞLU 1
39 81 KOL FERDİ ELIF MUNGAN 1
40 73 E18 HACI RAHİME ULUSOY DENİZCİLİK LİSESİ SK ADNAN SEFA BİNİCE 2
41 103 E18 NİKSAR BELEDİYE SPOR ALİ AYDIN 3
42 179 KOL MSÜ HAVA HARP OKULU CEREN ŞENTÜRK 3
43 231 E35 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ KORAY AÇAR 3
44 131 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK TUĞÇE YALANKOZ 3
45 181 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU TAHA ALP ELMA 3
46 152 EOL FERDİ YUSUF ERDOGAN 1
47 55 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK NAZ İLTER 1
48 147 KOL FERDİ NAZLI KARA 3
49 146 E18 BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ YUSUF ADAD 1
50 54 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK BURAK AKINCILAR 2
51 144 K16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MERVE İGÜS 1
52 136 K20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ ASYA COŞKUN 3
53 154 KOL FERDİ MARINA ŞEN 2
54 132 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK NURSİMA ÖZBEK 3
55 156 KOL FERDİ TATIANA SAGAYDACHNAYA 2
56 130 KOL FERDİ NAZİRE OYA ERAR 3
57 129 E21 FERDİ GÜNEŞ ERAR 3
58 52 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK FURKAN ER 3
59 127 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ FURKAN UĞURLUEL 3
60 51 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ABDULLAH KEÇECİ 3
61 45 K20 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK GİZEM SÖYLER 3
62 46 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK BEYZA DİNLER 3
63 47 K21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK FATMA NUR KUTLU 3
64 48 E20 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK MUHAMMET ALİ ALBAYRAK 3
65 53 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK RÜŞTÜ BAŞARAN 3
66 169 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MURAT GÖZALICI 3
67 242 KOL FERDİ FULYA BANKOGLU 1
68 178 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU BARIŞ ÜNAL 3
69 177 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU KADİR BERK ÖZÇELİK 3
70 176 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ATİLLA EMRE AKATA 3
71 175 E20A MSÜ HAVA HARP OKULU NESİMİ HANÇERLİ 3
72 174 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU RECEP TATLI 3
73 173 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MUSTAFA FURKAN ALTUNDAĞ 3
74 172 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ENES BEĞDEŞ 3
75 153 KOL İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ BİRCAN COŞKUN 1
76 170 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ABDULLAH MUHAMMED GÜNER 3
77 180 KOL MSÜ HAVA HARP OKULU ZEYNEP ESER 3
78 168 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU RAMAZAN TURAN BİLGİLİ 3
79 167 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MEHMETHAN BAHTİYAR 3
80 166 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU MEHMET ERŞEN 3
81 165 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU YUSUF CAN 3
82 164 K20 MSÜ HAVA HARP OKULU ESRA DEMİRASLAN 3
83 163 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU ALİEKBER ERAY DOĞAN 3
84 162 E21 MSÜ HAVA HARP OKULU ERHAN ÇAKMAK 3
85 57 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK OZAN ŞAHİN 2
86 160 K14 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG DERİN ÜRETEN 1
87 171 E20 MSÜ HAVA HARP OKULU HASAN BASRİ AĞDUK 3
88 312 E12 MAEO CEM CATAK 1
89 296 EOL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK İSMAİL BASAK 3
90 321 KOL FERDİ GÜLAY SELEKMAN İNCELER 1
91 320 E45 FERDİ ÜMİT BEYLİKÇİOĞLU 2
92 319 K12 MAEO İREM AKSOY 1
93 318 E14 MAEO AZAD GOL 1
94 317 K14 MAEO MINE UĞUR 1
95 316 E14 MAEO ÖMER ACAR 1
96 315 E14 MAEO RİDVAN ESEN 1
97 89 K50 İSTANBUL DOĞA SK TOPRAK EROL 2
98 313 E12 MAEO ÖMER KUL 1
99 88 E40 İSTANBUL DOĞA SK MURAT DÜRÜST 1
100 311 E12 MAEO MUSTAFA SENGUL 1
101 310 K12 MAEO EZEL KASİM 1
102 309 K12 MAEO ALEYNA ARTİK 1
103 307 K12 MAEO AYBUKE DEMİR 1
104 306 E12 MAEO MAHMUT YİLDİRİM 1
105 304 K14 MAEO HASRET AYDİN 1
106 303 K14 MAEO BERİTAN CELİK 1
107 302 K40 MAEO DİREN KOCADEMİR 1
108 240 KOL FERDİ NURSEL KULAKSIZOGLU 1
109 314 E12 MAEO ARDA KARA 1
110 3 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MERT UYGUN 3
111 358 EOL TAYLAN KORU 2
112 357 KOL Ferdi ÇAĞNUR ÖZTÜRK 1
113 356 EOL Ferdi HAKAN ÖZTÜRK 1
114 82 EOL FERDİ SELÇUK ERUÇMAN 1
115 83 KOL FERDİ AYŞENUR HÜSEYİNOĞLU 1
116 344 KOL MUNA GENÇ 1
117 84 E20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ ALİ İHSAN YILMAZ 2
118 341 EOL Robert Koleji EREN ÖZDEMİR 1
119 322 E16 İAAL-DOK BATUHAN KUMCU 1
120 339 EOL Robert Koleji ANDREW TINGLEFF 1
121 295 EOL FERDİ ALİ SÜLÜN 1
122 85 E21 İSTANBUL DOĞA SK ÖZGÜN ÜSTÜAY 3
123 336 KOL BURCU OKTAY 1
124 335 KOL TUĞBA YUKARITABAN 1
125 332 KOL İLKNUR KARAMAN ADA 1
126 330 EOL İSKENDER ADA 1
127 329 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ MUHAMMED DOĞAN HOŞAFÇI HOŞAFÇI 2
128 327 E18 FERDİ CELAL KILIÇ 1
129 86 E21 İSTANBUL DOĞA SK SIDDIK TURGUT 3
130 87 E35 İSTANBUL DOĞA SK HASAN KAAN EZİK 3
131 340 EOL Robert Koleji EMRE AKTAN 1
132 257 E16 İAAL-DOK AHMET DASTAN İŞAN 1
133 92 E35 İSTANBUL DOĞA SK ALP ÇELİK 3
134 268 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ MUHAMMET EMİN ÖZATA 1
135 267 E18 NİKSAR BELEDİYE SPOR HAYRİ SIRTIKARA 3
136 264 EOL İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ ISMAİL GÜNDOĞDU 3
137 263 E21 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ MUSTAFA CENK GÜNDOĞDU 3
138 262 E40 FERDİ ANDAÇ HAMAMCI 1
139 261 E21 VAN FERDİ SPOR KULÜBÜ EYYÜP ABATAY 3
140 93 K21 İSTANBUL DOĞA SK SİNEM KAYNAR 3
141 69 E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG KADRİ KOCAER 3
142 258 K20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ AYLİN DEMİR 1
143 91 K55 İSTANBUL DOĞA SK ZELİHA ÖZ 2
144 94 E21 İSTANBUL DOĞA SK ATİLLA SÜRMELİ 1
145 255 EOL FERDİ EMİRHAN KARAMAN 3
146 250 EOL İSTEK BİLGE KAĞAN İLKOKULU İZCİLERİ ALPEREN KESKIN 1
147 249 E21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İBRAHİM BOSTAN 1
148 95 E21 İSTANBUL DOĞA SK MEHMET KOÇ 3
149 245 E10 FERDİ OZAN BAGİYEV 1
150 244 KOL FERDİ ÇİĞDEM AYGÜN 1
151 243 K10 FERDİ ADA AYGÜN 1
152 259 EOL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK ÖMER TORTUMLU 1
153 90 E21 İSTANBUL DOĞA SK YASİN ATAMAN 3
154 294 EOL FERDİ MEHMET YAPAR 1
155 293 EOL FERDİ DOĞUŞ BAYAZIT 1
156 292 KOL FERDİ ZEYNEP ÇAMLILAR 1
157 291 E21 FERDİ SİNAN ELASLAN 1
158 9 E21 ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ SK AYDIN ÖZKAN 3
159 63 E40 FERDİ MURAT ÖZTUZCU 2
160 287 EOL FERDİ FATİH ŞANLI 1
161 285 KOL FERDİ ZEYNEP SÜLÜN 1
162 284 E20 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ TAYYİB GÖKTAŞ 2
163 269 E20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ UGUR TAN CİRPİCİOGLU 1
164 282 E21 FERDİ ÇAĞKAN ESNAF 1
165 272 E20 İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ ONUR ÖZKAN 1
166 280 E21 MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ ÖMER FARUK ARSLAN 1
167 279 K21 MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ LEYLA SÖNMEZ 1
168 278 E21 MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ ALİ AKDEMİR 1
169 277 E21 MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ FATİH KOÇ 1
170 276 K21 FERDİ ŞEYMA EDİZARSLAN 1
171 275 KOL FERDİ ZEHRA ZÜMRE 1
172 273 K21 İSTANBUL DOĞA SK DENİZ KUNDAKÇI 2
173 283 K21 FERDİ FERİDE GERGİN 1
174 8 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET CAN 1040992 3
175 75 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ARET ARAPOĞLU 1143143 3
176 70 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG TANER AKSOYLU 1220892 3
177 324 K45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CANAN YILDIZ ŞAHİN 1300756 2
178 72 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG OSMAN FİLİZ 1395222 3
179 346 K40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CEMİLE USTA 1395244 1
180 323 E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG BÜLENT ŞAHİN 1395249 2
181 16 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ CELEBİ 1395250 3
182 128 E45 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK TÜRKER NAZLIAKA 1395262 3
183 345 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ERCÜMENT USTA 1395319 1
184 232 K21 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ŞEYDANUR BULUT 1397309 1
185 233 K21 GÜLHANE HİLAL SÖKER 1397310 1
186 44 E21 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK GÖKHAN BIÇAK 1399249 3
187 270 K21 PATİKA SK-PATİK DİLEK MATYAR 1400881 1
188 151 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İBRAHİM BİLGE ULUSSEVER 1415792 3
189 204 K55 ODTÜ SK AYŞE PETEK BİNGÖL 1422085 3
190 32 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET CAN ÖZTÜRK 1479990 3
191 23 E21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG SAMET KÖŞŞEK 1480000 3
192 134 E18 FERDİ MUSTAFA BERKAY ÜNAL 1554466 1
193 76 E40 FERDİ FIRAT SUNGUR 1902711 3
194 247 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG AGAH BAGRIK 1938279 1
195 145 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CEREN CAN 2028678 3
196 281 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG FURKAN REİS 2028680 2
197 4 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG YAĞMUR DURSUN 2028681 3
198 260 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHMET GÜLAÇAR 2028683 1
199 337 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MUHLİS ŞAHİN 2028684 1
200 161 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG FATİH İNCEBACAK 2029578 2
201 68 E18 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK ÖZCAN DENİZ 2029663 3
202 195 K18 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK İLAYDA TORMAN 2037845 3
203 325 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CAN TOPRAK ŞAHİN 2046056 2
204 256 E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ORHAN ÇAVUŞ 2046067 1
205 188 E20 KUZEY GEYİKLERİ DSK EMİRHAN CAMUKA 2067765 2
206 343 EOL FERDİ MEHMET ALİ ELALTUNKARA 2067773 1
207 216 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ METE HAYDAROĞLU 2072803 1
208 217 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ UMUT MUSTAFA DİLSİZ 2072804 1
209 218 K21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MERVE ARAÇ 2072819 1
210 219 K21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ CEREN CİNEK 2072836 1
211 220 K21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BERRA AKSU 2072837 1
212 221 K21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİRSEN İREM SEYYAH 2072857 1
213 14 K20 BALIKESİR GSK BETÜL ESNER 2074576 3
214 222 K20 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BENGİSU KÜBRA TAKKİN 2084337 1
215 223 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YASİN ALPEREN YALÇI 2084368 1
216 224 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FETULLAH ÇAKAR 2084377 1
217 225 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖMER TUFAN ADIYAMAN 2084384 1
218 226 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ GÖKSEL BİLİCİ 2084398 1
219 215 E21 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ AHMET YILMAZ 2084400 1
220 186 E18 KUZEY GEYİKLERİ DSK ALİ NİHAT ÖKMENLER 2104822 2
221 6 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG FURKAN TOPAL 2104830 3
222 297 E16 KUZEY GEYİKLERİ DSK SALİM EKŞİ 2104842 2
223 187 K16 KUZEY GEYİKLERİ DSK İLKE DORA CEBECİ 2104851 2
224 338 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ARİF SELÇUK ÖĞRENCİ 2104861 2
225 185 K16 KUZEY GEYİKLERİ DSK DERİN ELİF YILMAZ 2104876 2
226 114 K18 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK CEMRE NUR YEŞİL 2105920 3
227 117 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK HİCRET KUMALAR 2130958 3
228 124 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK MERVE TÜRKSOY 2130961 3
229 126 EOL ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK VEYSEL İLHAN SAYAN 2130967 3
230 12 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ HAYDAR YILDIZ 2130969 3
231 122 KOL ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK SEVGİ MORKOÇ 2130975 3
232 123 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK FATİH UYANIK 2130983 3
233 1 E20 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG HÜSEYİN CEM ATAMAN 2130988 3
234 120 K21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK FATMA ÜSTÜN 2130989 3
235 119 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK BERAT BAYKALOĞLU 2130991 3
236 15 E21 ADRENALİN SPOR KULÜBÜ RIDVAN AKİF TÜCAN 2130992 3
237 116 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK ENGİN KARAKAYA 2130996 3
238 125 K45 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK NURHAYAT CAN 2130998 3
239 115 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK YUSUF OZAN CAN 2130999 3
240 289 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CAN AZAZ 410143 2
241 290 E21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İBRAHİM CEM ÖZER 410164 3
242 271 E21 FERDİ MUSTAFA BOZKURT 7078707 1
243 118 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK SERKAN SURAL 7207260 3
244 198 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG MEHTAP DURAN 7507750 2
245 7 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG BERKAY KILIÇOĞLU 8000014 3
246 104 K21 Ankara GSM NERMİN FENMEN 8021156 3
247 21 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ ENGİN 8040804 3
248 108 E16 BURSA ORYANTİRİNG SK AHMET ÖZBEY 8200344 3
249 121 E21 ULUDAĞ ORYANTİRİNG SK NURETTİN ÇALIŞKAN 8631269 3
250 102 E21 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK ŞAHİN DEMİR 8635801 3
251 214 E21 BOLU BELEDİYE SPOR ORHAN KUTLU 863750 3
252 326 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG DENİZ CEM ŞAHİN 887747 2
253 10 E18 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG GÜNEY AART VERHEİJ 9140000 3
© 2019 www.ituodays.com