ODTÜ OPEN 2019 - Yarışmacı Listesi
 Yarışmacılar
Sıra Id Kategori Kulüp Adı Soyadı Bayrak Kategorisi Bayrak Takım Adı SI Numarası Yarış Ödeme
1 42 E10 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK HASAN GÖKTÜRK AKSAÇ 2 Ödendi
2 136 E12 ALTUN HEDEF MURAT ARDA AYANOĞLU 2
3 157 E12 Altun Hedef GSK BURAK EFE DEĞİRMENCİ 2
4 146 E12 ALTUN HEDEF GSK EREN EFE SERİN 2 Ödendi
5 6 E12 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK YUSUF KAYRA ÖZ Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) KURT 3 Ödendi
6 8 E12 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK YUSUF OZAN AYDIN Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) KURT 3
7 139 E14 ALTUN HEDEF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SALİH EFE KAYA Junior (Takım) 2
8 38 E14 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK BARIŞ SARICA Junior (Takım) ŞAMPİYON (ALTAR-BARIŞ-ASYA) 3 Ödendi
9 148 E14 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK DEMİR CAN KABAKCI Junior (Takım) 3
10 50 E14 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK EGE RASİM Junior (Takım) 437145 3 Ödendi
11 66 E14 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK GÜNEY ÖZKUL Junior (Takım) NO 7UP YES AYRAN 8267969 3
12 144 E14 İstanbul Fmv Işık Okulları YUNUS BAĞCI Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) 3
13 55 E14 MNC ORYANTİRİNG BAHATTİN EMRE GÜLER Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102302 3 Ödendi
14 58 E14 MNC ORYANTİRİNG BATUHAN BAYRAM Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102338 3 Ödendi
15 125 E16 ALTUN HEDEF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TAHA MUSTAFA AVCIOĞLU 2 Ödendi
16 100 E16 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK ORKUNT TEK Junior (Takım) ZORTTİRİKLER 8636946 3
17 106 E16 BALIKESİR DSK ENES ÇETİN Junior (Takım) EKMEK ARASI SUCUK 2074568 3
18 105 E16 BALIKESİR DSK ORBAY FATİH YILDIZ Junior (Takım) EKMEK ARASI SUCUK 8670448 3
19 109 E16 BALIKESİR GSK BARIŞ YÖRÜK Junior (Takım) KOŞAN KAPLUMBAĞALAR 2074553 3
20 113 E16 BALIKESİR GSK HALİL ÖZDEMİR Junior (Takım) UNEXPECTEDTEAM 2074552 3
21 108 E16 BALIKESİR GSK HÜSEYİN ŞAHAN Junior (Takım) KOŞAN KAPLUMBAĞALAR 2074562 3
22 13 E16 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK ARAS SAMUK Junior (Takım) NO 7UP YES AYRAN 8345688 3
23 14 E16 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK BARKIN DOĞRUSÖZ Junior (Takım) NO 7UP YES AYRAN 8637628 3
24 130 E16 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK BERKE BAŞÖZ Genel (Bireysel) 9170703 3
25 67 E16 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK DENİZ ŞAHİN Junior (Takım) KOALALAR 3 Ödendi
26 65 E16 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK NURETTİN ARDA DEDE Junior (Takım) ŞİMŞEKLER 8637631 3 Ödendi
27 96 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CAN TOPRAK ŞAHİN 2046056 3 Ödendi
28 97 E16 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG DENİZ CEM ŞAHİN 887747 3 Ödendi
29 99 E18 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK AZİZ KIZILTAŞ Junior (Takım) ZORTTİRİKLER 8636949 3
30 98 E18 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK FURKAN SORAN Junior (Takım) ZORTTİRİKLER 8636943 3
31 104 E18 BALIKESİR DSK BORA EGE SARP Junior (Takım) EKMEK ARASI SUCUK 9200556 3
32 111 E18 BALIKESİR GSK ENES GÜLENÇ Junior (Takım) UNEXPECTEDTEAM 2074570 3
33 112 E18 BALIKESİR GSK KADİR BUĞRA BUDAK Junior (Takım) UNEXPECTEDTEAM 2074580 3
34 23 E18 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK AHMET TARIK DENİZ Junior (Takım) KANKA BULLS 72050151 3 Ödendi
35 43 E18 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG GÜNEY AART VERHEİJ 9140000 3
36 91 E18 MNC ORYANTİRİNG ERAY ÖZDEMİR Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102384 3
37 90 E18 MNC ORYANTİRİNG YİĞİT KAÇAR Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102367 3
38 28 E18 ROTA ORYANTİRİNG SK UĞUR ÜSTÜNDAĞ Junior (Takım) KANKA BULLS 7205193 3
39 26 E18 ROTA ORYANTİRİNG SK ÜMIT ÜSTÜNDAĞ Junior (Takım) KANKA BULLS 7205156 3
40 39 E20 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK ERDEM CANAZ Genel (Bireysel) 887770 3
41 156 E20 ferdi MUHAMMED ALİ TUNÇ 3
42 41 E20 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG BATUHAN ALTUNTAŞ Genel (Bireysel) 2130965 3
43 152 E20 PUSAT Spor Kulübü ALİ ERİNMEZ 3
44 88 E20 ROTA ORYANTİRİNG SK BATUHAN ÜNVER Elit (Takım) İLK3GARANTİ 1397307 3 Ödendi
45 86 E20 ROTA ORYANTİRİNG SK İSMAİL KILINÇ Elit (Takım) İLK3GARANTİ 9200566 3 Ödendi
46 82 E21 EFRAİM ALPTEKİN MERİC Genel (Bireysel) - 3 Ödendi
47 83 E21 FATİH SEZER Genel (Bireysel) 3 Ödendi
48 40 E21 JANDARMA GÜCÜ SK CANSEL SARAÇ Elit (Takım) *** 8646931 3
49 147 E21 Jandarma gücü sk İSRAFİL KÜÇÜKSAKAL Elit (Takım) ÇAKUVERA TİME 8646923 3
50 79 E21 JANDARMA GÜCÜ SK RAMAZAN ÇAN Elit (Takım) 8646925 3
51 127 E21A ANKARA GSM CANER YILDIRIM Genel (Bireysel) 3 Ödendi
52 85 E21A İSTANBUL DOĞA SK ÖZGÜN ÜSTÜAY Genel (Bireysel) 3
53 3 E21A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALPER SAYDAM Elit (Takım) SİESVİ 8200915 3 Ödendi
54 128 E21A KUZEY GEYİKLERİ DSK CANER KALIN Elit (Takım) 2
55 62 E35 İLKER AÇIK 2102366 1 Ödendi
56 48 E35 ANKARA GSM AYDOĞAN AKSAÇ Master (Takım) TULPAR 3 Ödendi
57 149 E35 Çankaya gençlik yön MUSTAFA SERKAN ÖZMEN 3 Ödendi
58 49 E35 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK MURAT RASİM Master (Takım) TULPAR 2029631 3 Ödendi
59 37 E35 YENİMAHALLE TEKNİK GSK ÖMER DEMİR 1405907 1 Ödendi
60 17 E35 YENİMAHALLE TEKNİK GSK SUAT İPEKOĞLU Master (Takım) KISMETİM-1 7208055 3 Ödendi
61 7 E40 ATAY BURAK Master (Takım) KOŞ BABA KOŞ 3
62 151 E40 EMRE ÖZÇELİK 1
63 137 E40 ALTUN HEDEF MURAT AYANOĞLU 2
64 63 E40 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK KENAN AKSIN Master (Takım) AOSK 8631270 3
65 138 E40 DEVREK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ ERKAN ÖZDEMİR 1 Ödendi
66 94 E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG BÜLENT ŞAHİN Master (Takım) 1395249 3 Ödendi
67 46 E45 ANKARA GSM ÖMER DEDE Master (Takım) TULPAR 2029884 3 Ödendi
68 61 E45 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK TURKER NAZLIAKA Master (Takım) 1395262 3
69 2 E45 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK EKREM DENİZ Master (Takım) KOŞ BABA KOŞ 7205200 3
70 1 E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG BERKAY KILIÇOĞLU Master (Takım) VAYT 8000014 3 Ödendi
71 18 E45 YENİMAHALLE TEKNİK GSK HÜSEYİN DOĞAN Master (Takım) HÜSEYİN 7208059 3 Ödendi
72 47 E50 DERETEPE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ ÖMER METİN AVCIOĞLU 2 Ödendi
73 80 E50 DEVREK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ MEVLÜT ÇEKİRDEKCİ 1 Ödendi
74 64 E50 DEVREK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ RECEP KIYISIN 2104886 1 Ödendi
75 25 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG ALİ ENGİN Master (Takım) KISA DEVRELER 8040804 3
76 21 E50 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG OSMAN KARABACAK 3 Ödendi
77 158 E50 Rota KEMAL KORKMAX 8654036 3
78 31 E50 YENİMAHALLE TEKNİK GSK TACETTİN ULUSOY 1405904 3 Ödendi
79 33 E55+ YENİMAHALLE TEKNİK GSK NİHAT KÖKSAL 1405906 3 Ödendi
80 32 E55+ YENİMAHALLE TEKNİK GSK YAKUP TURAN Master (Takım) KISMETİM-2 1416854 3 Ödendi
81 75 EOL AYBERK FURKAN ÖZTÜRK 1 Ödendi
82 142 EOL TEKİN BAĞCI Yeni Başlayan Yetişkin (Bireysel) 3
83 15 EOS ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK EGE GÜRZÜMAR Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) 3
84 10 EOS ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK SÜHA GÖÇMEN Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) KURT 3
85 9 EOS KURT EGE MUZAFFER ÜNAL Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) KURT 3
86 68 K12 İDİL TANRISEVER 1 Ödendi
87 140 K12 Altun hedef gsk HATİCE ELİF KURT 2 Ödendi
88 51 K12 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK ECE RASİM Junior (Takım) 2029656 3 Ödendi
89 24 K12 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK ELİF NİSA DENİZ 7205288 2 Ödendi
90 4 K14 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK LEYLA ZEYNEP LOĞA Junior (Takım) GECE KUŞLARI 8637630 3 Ödendi
91 56 K14 MNC ORYANTİRİNG SELİN KERİMOĞLU Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102304 3 Ödendi
92 54 K14 MNC ORYANTİRİNG SILA CAN Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 1403531 3 Ödendi
93 141 K16 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK EYLÜL ŞENAL Junior (Takım) AOSK 2133779 3 Ödendi
94 118 K16 BALIKESİR GSK BUSE AÇIL Junior (Takım) SON HARİTA BÜKÜCÜLER 2074583 3
95 116 K16 BALIKESİR GSK CEREN YALIN Junior (Takım) BALKES 2074558 3
96 115 K16 BALIKESİR GSK DUYGU YİGEN Junior (Takım) BALKES 2074574 3
97 114 K16 BALIKESİR GSK ESMA MELLE Junior (Takım) BALKES 2074559 3
98 120 K16 BALIKESİR GSK EYLÜL DALBOY Junior (Takım) RED LİONS 2074567 3
99 119 K16 BALIKESİR GSK EZGİ İÇYER Junior (Takım) SON HARİTA BÜKÜCÜLER 2074585 3
100 110 K16 BALIKESİR GSK ÖZLEM KULBAY Junior (Takım) KOŞAN KAPLUMBAĞALAR 2074579 3
101 117 K16 BALIKESİR GSK ŞENAY CENGİZ Junior (Takım) SON HARİTA BÜKÜCÜLER 1403554 3
102 122 K16 BALIKESİR GSK YEŞİM KAHVECİ Junior (Takım) RED LİONS 2074572 3
103 77 K16 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK DİLA ÇİÇEK Junior (Takım) KOALALAR 3
104 57 K16 MNC ORYANTİRİNG NESLİHAN KERİMOĞLU Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102305 3 Ödendi
105 89 K16 MNC ORYANTİRİNG ZEYNEP YAREN KAÇAR Junior (Takım) İNCİ ÇİÇEKLERİ 2102320 3
106 121 K18 BALIKESİR GSK AYSU ÖYKÜ DALKILIÇ Junior (Takım) RED LİONS 2074563 3
107 107 K20 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK ÖZLEM ZİREK Elit (Takım) 8636950 2
108 84 K21 SEVİM BEGÜM SÖZER Genel (Bireysel) - 3 Ödendi
109 22 K21 ANKARA GSM NERMİN FENMEN Genel (Bireysel) 8021156 3 Ödendi
110 60 K21 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK HÜMEYRA NUR DEMİR Elit (Takım) 1444019 3
111 150 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG EZGİ DURSUN Genel (Bireysel) 2027794 3
112 81 K21 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG YAĞMUR DURSUN Elit (Takım) 2028681 3
113 87 K21 KASTAMONU GSM LALE HAN KILIÇ Elit (Takım) İLK3GARANTİ 3 Ödendi
114 5 K21 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SK ŞEYDANUR BULUT 1397309 3
115 52 K21E ELİF NUMANOĞLU Elit (Takım) 2
116 145 K21E ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK ÖZLEM ZİREK 8636950 1
117 19 K35 YENİMAHALLE TEKNİK GSK AHU YETİŞ Master (Takım) KISMETİM-1 7208057 3 Ödendi
118 95 K45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG CANAN YILDIZ ŞAHİN 1300756 3 Ödendi
119 93 KOL BANU TİRYAKİ 1 Ödendi
120 74 KOL ÇİĞDEM ÖZCAN 1 Ödendi
121 143 KOL GÜLÇİN BAĞCI Yeni Başlayan Yetişkin (Bireysel) 3
122 20 KOS ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK BEREN RAZİYE BURAK Yeni Başlayan Çocuk (Bireysel) GECE KUŞLARI 3
© 2019 www.odtuopen.org